Danışmanlık
, ,

Danışmanlık

Danışmanlık, her hangi bir konu hakkında verilen bilgi hizmetidir. Akademi Grup Uzmanlık Alanıyla ilgili kişi ve kuruluşlara yön ve bilgi vererek danışmanlık yapmaktadır. Günümüzde gerek kişisel ve gerekse iş hayatı açısından çok önemli bir konudur. Her önüne gelen bu faaliyeti ve hizmeti gerçekleştiremez.

Danışmanlık

Danışmanlık

Danışmanlık firmaları gerekli alt yapı ve bilgi birikimine sahip organizasyonlar olmak zorundadır. Danışmanlık hizmeti; karşınızdaki kişiye zaten bildiklerini anlatmak değil, bilmediklerini öğretmektir. Bu nedenle Eğitim ve danışmanlık arasındaki farklar şunlardır: Eğitim ve danışmanlık ayrı faaliyetlerdir.

Danışmanlık

Danışmanlık

Eğitim ile teorik bilgiler verilir ama sahaya sürülen eğitimli personel ne yapacağını bilemez. Teorik bilgi asla inkar edilemez ve çok gereklidir. Ancak tek başına herhangi bir şey ifade etmez. Danışmanlık ise hem teorik bilgiyi hem de pratik bilgiyi kapsar. Diğer bir ifade ile danışmanlık, eğitimi de kapsar.

Danışmanlık

Danışmanlık

Ofis Temizliği  Temizlik Hizmetleri   Hizmetlerimiz   Ana Sayfa   Perpa Temizlik

Güvenlik
, ,

Güvenlik

Akademi Grup Güvenlik Çözümleri

Güvenlik

Güvenlik

Güvenlik Nedir

Kişi, kurum yada kuruluşların içeriden veya dışarıdan gelebilecek tehtit, taciz, sabotaj, yangın gibi olaylara karşı alınacak önlemler toplamına güvenlik denir.
Güvenlik deyince sizlerin, Okulda, Hastanede, AVM’de, Sitede vb. mekanlarda sizlerin, kendinizi güvende hissetmenizi algılıyoruz. Bu güveni hissetmenizdeki en önemli unsur, verilen hizmetin, alanında profesyonel, eğitimli, donanımlı kişiler tarafından bulunduğunuz her alanda veriliyor olmasıdır.
Akademi Grup sizleri, konuklarınızı, çalışanlarınızı, müşterilerinizi  size özel çözümlerle güven altına alır. Yaşam alanlarınızın güvenliğini bize emanet edin, rahat edin.
Güvenlik

Güvenlik

Güvenlik Çeşitleri

Fiziksel güvenlik saldırganların bir tesise, kaynağa veya fiziksel bilgiye ulaşmalarını engellemek veya caydırmak amaçlı alınan önlemlerdir.

Özel güvenlik, yasalar ile belirlenmiş ve tanımlanmıştır. Özel güvenlik uygulamalarını kendi bünyesinde oluşturmak isteyen kurumların öncelikle bu yasal işlemleri yerine getirmek zorundadır. Bu zorunlu uygulamaları yerine getirmeyenler hakkında ağır para ve hapis cezaları verilmektedir.

Her ülkede kanun koyucu, kanunların uygulanması, suçun önlenmesi ve neticede kamu düzeninin sağlanması vazifesini kendi belirlediği ve atadığı kişilere vermiştir.

Güvenlik

Güvenlik

Fakat günümüzde devletin kendi atadığı kişilerle toplumun bütün kesimlerini kapsayacak şekilde güvenlik ihtiyacının karşılanmasının mümkün olmadığı ortaya çıkmıştır.

Devletin güvenlik hizmetini toplumun her kesimine sunmasının imkansızlığı, eğitimde ve sağlıkta olduğu gibi güvenlik hizmetinin de kapılarını özel sektöre açılmasına sebep olmuştur.

Neticede özel güvenlik görevlilerinin de bazı istisnai durumlarda Polis ve Jandarma gibi genel kolluk görevlilerinin kullandığı bazı kamusal yetkileri kullanma imkanı tanınmıştır.

Güvenlik

Güvenlik

AKADEMİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ: Huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hizmet vermektedir

KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ: İşletmenizin değişik bölgelerini monitör üzerinden izleme ve kontrol altında tutmayı sağlar Kapalı devre izleme sistemi ile can ve mal güvenliğinin sağlanması yanında personelin işe olan yaklaşımını da kontrol edebilir ve verimliliğin arttırılmasına dönük çalışmalar yapabilirsiniz Bu sisteme sahip olmak sigorta ve idari maliyetlerinizi düşürecek ve doğru yönetim kararları vermeyi kolaylaştıracaktır.

Güvenlik

Güvenlik

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ: Son teknolojik ürünler sayesinde, yangın başladığı anda müdahale edilecek lokasyonu belirleyerek uyarır, hızlı ve etkin müdahale ile can ve mal güvenliğinizi sağlamaktadır

ALARM SİSTEMLERİ: Günümüzde can ve mal güvenliğini korumak için en etkin sistemdir İstatistiksel olarak bakıldığında alarm sistemi olmayan iş yerleri, olanlara kıyasla beş kez fazla hırsızlık olayı ile karşılaşmaktadır İş yerinizi iç ve dış hırsızlık tehlikesinden korumanızı ve ihtiyaca göre diğer sistemlerle birleştirilmesini sağlamaktadır .

Güvenlik

Güvenlik

Kamu Kuruluşları Güvenliği

Fabrika ve Sanayi Kuruluşları Güvenliği

Site ve Özel Konut Güvenliği

Hastane ve Sağlık Kuruluşları Güvenliği

Alışveriş ve Eğlence Merkezleri

Perakende Zincir Mağazalar Güvenliği

Plaza ve Akıllı Bina Güvenliği

Özel ve Yakın Koruma Hizmetleri

Hizmetlerimiz   Ofis Temizliği   Akademi Grup  Kurumsal Temizlik

Veri Toplama
, ,

Veri Toplama Saha Araştırması Anket Projeleri

Veri Toplama, Saha Araştırması, Anket Projeleri .

Veri Toplama

Veri Toplama

Türkiye genelinde, GPS’li ve özel yazılımlı personelimizle istediğiniz her bölgede nokta verisi toplatabilirsiniz.Bu noktaların x ve y koordinatlarını, tabela isimlerini ve sektör kırılımlarını standart olarak alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza uygun diğer bilgilerle birlikte de toplatabilirsiniz.

Ofis Temizliği  Temizlik Hizmetleri   Hizmetlerimiz   Ana Sayfa   Perpa Temizlik

Vizyonumuz Misyonumuz

Akademi Temizlik Şirketi Vizyon Misyon

VİZYONUMUZ > Hizmet kalitemizi, standartlarımızın daha da üstüne çıkarmak, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, alıcı, odaklı hizmetle alıcı memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmak….

MİSYONUMUZ > Pazar diyagramımızı genişleterek makro pazarın en yetkin ve lider kuruluşu olmak grubumuzun temel misyonudur. Yöneticilerimizden başlayarak tüm çalışanlarımıza yansıyan ve uygulanmasında .dün vermediğimiz en önemli ilkelerimiz “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, EĞİTİM VE KALİTE” dir.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:1020 Okmeydanı Şişli / İstanbul

İnşaat Sonrası Temizlik   Ofis Temizliği  Kurumsal Temizlik    İletişim    Ana Sayfa  Perpa Kurumsal Temizlik

Paketleme Poşetleme Zarflama
, ,

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım, Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, poşetlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir.

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme:

Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, poşetlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir.

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme konusunda sizlere en büyük desteği vermeye her zaman hazırız. Paketlemeyi bize bırakınız…
Paketleme hizmetleri için lütfen arayınız…
Ayrıca dağıtım için personel temin edilir.

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Akademi Temizlik Şirketi olarak, Paketleme, Poşetleme, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

 

Poşetleme :

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Dergi, fatura, kredi kartı ve benzeri gönderileriniz, dağıtım öncesi firmamız tarafından paketlenir, etiketlenir ve adres ayrımı yapılarak dağıtıma hazır hale getirilir.

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Poşetleme hizmetleri için lütfen arayınız. Her türlü gönderiniz için poşetleme imkanlarına sahibiz. Ayrıca dağıtım için personel temin edilir.

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Poşetleme Hizmetleri için lütfen arayınız..

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Akademi Temizlik Şirketi olarak, Poşaetleme, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kurululuşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

Zarflama

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Paketleme Poşetleme Zarflama Dağıtım

Dağıtıma vereceğiniz gönderileriniz, kağıt vb. evrak ise zarflanarak gönderilmesi gerekir. Gönderileriniz firmamız personeli tarafından zarflama yapılıp, üzerine gerekli etiketleri yapıştırdıktan sonra dağıyıma hazı hale getirilir.

Dağıtım

Ürünleriniz son tüketiciye ulaşacaksa, biz, Akademi Kurumsal Temizlik olarak, Türkiye’nin her yerinde örgütlenmiş dağıtım ağımızla dağıtabiliriz. Ürün paylaşımlarınızı kurumsal bir firmaya bırakırsanız, Paketleme, zarflama, poşetleme, dğıyım hizmetleri, tek bir kurum tarafından çözülür.

Hizmetleriniz karşılığında fatura alıp gider yaparsınız. Siz üretin, biz paketleyelim, zarflayalım, poşetleyelim ve dağıtalım. Son tüketiciye ulaşmak sizin sorununuz olmaktan çıksın.

Ürününüz piyasaya çıkabileceği andan itibaren, paketleyelim, poşetleyelim, zarflayalım ve son tüketiciye en güzel şekilde ulaştıralım.

Ürünlerinizi ulaştırmayı bize bırakın, siz üretmeye devam edin, en iyi koşullarda tüketiciler ile buluşturmak bizim işimiz.

Türkiye’nin her yerine ulaşması gereken zamanda ulaştırabiliriz.

POŞETLEME : Poşetleme, paketleme, zarflama, etiketleme, zımbalama, katlama, harmanlama sticker hizmetlerini bizzat veren ve ayrıca gerek bu gibi dağıtım öncesi hizmetlere personel temin eden ve gerekse kurye-dağıtım personeli temin eden Akademi Grup Kurye ve Dağıtım Hizmetleri, müşterilerinin kurye ve dağıtım işlerini güvenilirlik ve tecrübesiyle kolaylaştırarak enerjilerini asıl işlerine yöneltmelerine destek sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz deneyimli kadromuz ile paketleme, poşetleme, etiketleme, sticker yapılması, il, ilçe, mahalle, cadde ve sokak bazında ayrım yapılması, gönderilerin dağıtıma hazırlanarak dağıtılmasını kapsamaktadır.

Sürekli ürün, hizmet gönderimi yapıyorsanız, bu işlemi kendi bünyenizde çözmeye çalışmanıza gerek yok. Biz sizin adınıza çok daha ucuza, paketler, poşetler, zarflarız, dilerseniz dağıtırız.

Ofis Temizliği  Temizlik Hizmetleri   Hizmetlerimiz   Ana Sayfa   Perpa Temizlik