İnşaat sonrası temizlik nedir?

İnşaat sonrası temizlik, İster küçük bir ev, ister villa, apartman, rezidans vb. bir inşaat yaptınız, inşaat bölümü bitti. Her şey çok güzel.  Müşterileriniz, kiracılarınız ya da siz artık o mekana yerleşeceksiniz. İşte en zor kısım bu. İnşaat sonrası temizlik için bir firma gerekli.

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

Biriken molozlar, artıklar, toz, kirlenmiş yüzeyler. Harç, alçı, ve diğer malzemelerin artıkları…

Temizlenmesi güç alanlar.

Mekana yerleşmek için son noktayı biz koyuyoruz.

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizliği  profesyonel ekiplerimizle titizlikle yapıyoruz. İnşaatınızın büyüklüğü çok önemli değil, Akademi Kurumsal Temizlik, her sorunun üstesinden her gelebilecek, yeterli, donanımlı personele sahiptir.

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Ofis Temizliği

Ofisiniz yeni kuruldu veya bir tadilat yaptınız. Akademi Kurumsal Temizliği arayın, ofisinizi kısa bir süre içinde uygun fiyatlarla personelinizin yerleşip kullanabileceği bir hale getirelim.

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası villa temizliği

Villanızın inşaatı bitti ama her taraf inşaat artıklarıyla dolu, toz kir içinde.  Hiç sorun etmeyin inşaat sonrası temizlik bizim işimiz. Villanız çok kısa bir süre içinde uygun fiyatlarla temizlenip pırıl pırıl teslim edilir. Size eşyalarınızı yerleştirmek kalır. Dilerseniz, haftalık, aylık olarak villanızın temizliğini profesyonel ekiplerimizle sürekli olarak yapabiliriz. Fiyat teklifi almak için lütfen arayınız.

İnşaat sonrası apartman temizliği

Yeni yapılan apartmanınızı veya tadilat geçirmiş apartmanınızın yeniden kullanılabilir hale gelebilmesi için lütfen arayın. Profesyonel temizlik kadromuz kısa bir süre içinde apartmanınızı tertemiz olarak sizlere teslim edecektir. Lütfen apartman temizliği için fiyat alınız.

İnşaat sonrası residence, AVM temizliği

İnşaatı biten residence veya AVM benzeri yerlerin inşaat sonrası kısa bir sürede temizlenip kullanıma açılabilmesi çok önemlidir. Bir önce mal sahipleri veya kiracıların gelip ev veya işyerlerine taşınabilmeleri gerekir. Akademi Krumsal Temizlik olarak bu tip binaların inşaat sonrası temizliğinin yapılmasında en profesyonel firmalardan biriyiz. 24 mantığı ile çalışan ekiplerimiz, kısa bir sürede residence veya AVM’nizi kullanılabilir halde sizlere teslim edecektir.

Residence ve AVM inşaat sonrası temizliği için lütfen firmamızdan teklif alınız. Prensiplerimiz: En uygun fiyatlar, en kısa süre ve müşteri memnuniyetidir.

G Rotana İnşaat Sonrası Temizlik    Temizlik Hizmetleri     Ofis Temizliği   Hizmetlerimiz   Kurumsal Temizlik   Ana Sayfa   Perpa Kurumsal Temizlik