Akademi Kurumsal Temizlik Hakkımızda

Hakkımızda, Akademi Grup Kurumsal Temizlik Dağıtım Güvenlik Sistemleri Servis Hizmetleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında İstanbul merkezli bir firma olarak kurulmuş olup, Türkiye’nin büyük şehirleri başta olmak üzere bütün illerde şube ağları oluşturmayı hedeflemiş ve kısa zamanda önemli mesafeler kat ederek, bu çalışmanın alt yapısını hazırlamayı başarmış bir firmadır.

Akademi Kurumsal Temizlik Hakkımızda

Akademi Kurumsal Temizlik Hakkımızda

Büyük yatırımlara imza atmak için kurduğumuz AKADEMİ GRUP KURUMSAL TEMİZLİK; günü kurtarma ve geçici girişimler yerine, kalıcı ve uzun vadeli bir hizmet anlayışı ile sektörün en iyileri arasında yer almak için yola çıkmıştır.

Rekabetin alabildiğine yoğun yaşandığı ve dev şirketlerin bile gücünü birleştirmek adına evlilik yaptığı günümüz koşullarında profesyonelliğimizden ve ilkelerimizden taviz vermeden istikrarlı bir şekilde yolumuza davam etmekteyiz.

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Şirketi olarak, deneme yanılma yöntemleri yerine, bilgi birikimi ve tecrübeye dayalı çalışma metoduna dayanan, bilinçli, deneyimli ve ehil kadrolar eliyle hizmet vermekteyiz.

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Şirketi olarak, gelişmeleri yakından takip ederek teknolojinin tüm olanaklarını kullanmaya özen göstererek işimizi yapmakta ve yenilikleri bilinçli ve cesur bir şekilde kullanmaktayız.

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Şirketi olarak, Hızlı değişimlerin yaşandığı ve sürekli yenilenmenin zorunluluk taşıdığı günümüz koşullarında yerinde saymak yok olmak demektir. Bu anlamda her geçen gün kendimize yeni bir şeyler katarak eski deneyimlerimizi yenilik ve teknolojinin bizlere sunduğu imkanlarla harmanlayarak yolumuza devam etmekteyiz.

Çünkü biliyoruz ki gelişmek ancak olumlu yöde değişimlerle olur. Olumlu yönde değişim ve gelişim ile sürekli daha iyiye ulaşmak hedefimizdir.

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Şirketi olarak, Kurumsal Temizlik, Bina Tesis Yönetimi, Veri Toplama, Saha Araştırması Anket hazırlama, poşetleme, paketleme, kurye, dağıtım, personel temini, Güvenlik, Cam temizliği, inşaat temizliği alanlarında hizmetler verip bu alanlar ile ilgili konularda danışmanlık yapmaktayız.

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Şirketi olarak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, profesyonel ve disiplinli çalışmayı benimsemiş, kalitesinden ve şirket olarak ilkelerinden taviz vermeden ama yenilik ve olumlu değişimleri işine uygulamakta esnek ve cesur davranarak ve “Bugün, dünden fazla, yarından eksiğim ” diyerek yolumuza devam etmekteyiz…

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle…

Günlük çalışma rutinimizde Baskılı poşet, koli bandı, kaydırmaz bant gibi ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Bu konudaki çözüm ortağımız Solin Ambalaj.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:1020 Okmeydanı Şişli / İstanbul

Kurumsal   İnşaat Sonrası Temizlik   Ofis Temizliği  Kurumsal Temizlik    İletişim    Ana Sayfa  Perpa Kurumsal Temizlik