Bina ve Tesis Yönetimi

Akademi Grup, Bina ve Tesis Yönetimi hizmetleriye sahip olduğunuz organizasyonun ana faaliyetlerini yürütebilmesi ve binalarınızda kaliteli yaşam ve çalışma ortamının sağlanabilmesi için, deneyimli ve uzman kadrosuyla, yüksek standartta ekonomik ve geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamaktadır.

Bina ve Tesis Yönetimi

Bina ve Tesis Yönetimi

Bu hizmetlerin tek yüklenici tarafından karşılanması müşterilerimizin ihtiyaçlarının daha kaliteli daha hızlı ve daha ekonomik karşılanmasını sağlamaya yöneliktir. Akademi Grup Tesis Yönetimi, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak müşterilerine yüksek standartta en iyi yaşam ve çalışma ortamını sağlayacak gü.lü organizasyon ile binalarınızı yönetme imkânına sahiptir.

Geniş hizmet yelpazesi ile güvenlik, temizlik, personel temini, bordrolama hizmeti, teknik ve elektronik güvenlik sistemleri gibi geniş hizmet yelpazesine sahip firmamız bu sayede tesis yönetiminde önemli ve yeterli bir uzmanlık sağlamaktadır.

Bina Yönetimi

Bina Yönetimi

Yönetim Organizasyonlarının kurulması

İşletme Bütçelerinin ve Yönetim Planlarının hazırlanması

Teknik İşletim Ve Bakımların Bilgisayar Destekli Olarak gerçekleştirilmesi

Temizlik hizmetlerinin verilmesi

Bina Yönetimi

Bina Yönetimi

Güvenlik sistemlerinin kurulması ve işletilmesi

Peyzaj, bahçe ve bitki bakımı hizmetlerinin verilmesi

İnsan Kaynakları ve Bordrolama hizmetlerinin verilmesi

Hizmet ihtiyaçlarını daha iyi teşhis edebilen

Teknolojik gelişmeleri daha yakından izleyebilen

Bilgisayar Destekli Bina / Bina ve TesisTesis Yönetimi (Otomasyon – Veri Tabanı – Yönetim Sistemleri)

Bina Yönetimi

Bina Yönetimi

Bina ve Tesis Yönetimi hizmetlerimiz özel güvenlik, elektronik güvenlik, temizlik hizmetleri, bahçe ve çevre bakımı, teknik hizmetler, yönetim ve danışmanlık, havuz bakımı, ilaçlama ve karşılama alanlarını kapsamaktadır.

Akademi Grup Temizlik, Bina ve Tesis Yönetimi Şirketleri içinde en deneyimli firmalardandır. Perpa Ticaret Merkezi B Blok’un tüm temizlik, bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

2500 dükkanın bulunduğu ve Dünya’nın en büyük ticaret merkezlerinden biri olan Perpa’da, 50 personelimiz ile günde binlerce metrekare alanın 24 saat bakımı ve temizliği yapılmaktadır.

Bina Yönetimi

Bina Yönetimi

Bina, Fabrika, ticaret merkezi vb. toplu alanların tüm bina ve tesis yönetimini profesyonelce yapabiliriz. Personel ve makina

donanımımız tüm bu işlemler için özelleştirilmiştir.

Bina veya tesisisiniz ne kadar büyük olursa olsun, Temizlik, güvenlik, bahçe ve çevre bakımı, elektronik güvenlik, teknik hizmetler ile bina yönetim ve danışmanlığını yapabiliriz.

Kurumsal Temizlik Şirketi

Kurumsal Temizlik Şirketi

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:1020 Okmeydanı Şişli / İstanbul

Ofis Temizliği  Temizlik Hizmetleri   Hizmetlerimiz   Ana Sayfa   Perpa Temizlik